ד"ר מיכל זיידיס
 
מתמחה בטיפול קצר, יצירתי וממוקד בפתרון בעיות בקשר הזוגי ו/או המיני
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מי אני
 
 
 

מי אני?

 
 
 
 
שלום! שמי ד"ר מיכל זיידיס, ואני פסיכולוגית, סקסולוגית ומטפלת בזוגיות.
 

לימודים

 
אני ד"ר (PH.D) בתחום הפסיכולוגיה הקלינית והטיפול הזוגי מטעם האוניברסיטה הבינלאומית בקליפורניה, ארצות הברית. את התמחותי בסקסולוגיה ובטיפול מיני עשיתי באוניברסיטת קליפורניה שבלוס אנג'לס.

במשך השנים עברתי הרבה מאד קורסים וסדנאות, בהם רכשתי ארגז כלים גדול ומגוון טכניקות יצירתיות לשינוי כמו: טיפול באמצעות הבעה ויצירה, אימון וקואוצ'ינג, קלפים טיפוליים, שימוש במטפורות ובסיפורים, זיכרונות מוקדמים, מאסטר NLP, הרפיה ודמיון מודרך, תקשורת מקרבת, "העבודה" של ביירון קייטי, אימאגו ועוד.
 

ניסיון בעבודה

 
 
אני עוסקת בטיפול מיני וזוגי זה למעלה מ-30 שנה. עבודתי הראשונה בארץ הייתה במרפאה לטיפול מיני של המרכז הרפואי רמב"ם בהנהלת ד"ר הוך, מראשוני המטפלים המיניים בארץ.

עבדתי גם עם נכי צה"ל בהפניית מחלקת השיקום של משרד הביטחון. במקביל העברתי קורסים אקדמיים בנושא מיניות האדם בבית הספר לרפואה של הטכניון ובבית הספר לעבודה סוציאלית של אוניברסיטת חיפה.
 
 
 
פסיכולוגית מומלצת בפתח תקווה
 
 
 
 

הקליניקה שלי

 
כיום אני עובדת בקליניקה הפרטית שלי בפתח-תקווה, הסמוכה לרחוב ז'בוטינסקי, למרכז יכין, לבילינסון, לדרך רבין ולכביש 471. זהו רחוב שקט של בתים פרטיים. הקליניקה נעימה ומרווחת, ויש בה חדר המתנה, שירותים צמודים וכניסה נפרדת לדיסקרטיות מלאה.
 

הבלוג שלי

 
הקלידו בגוגל: 'מיכל זיידיס - קפה דה מרקר' ותגיעו לבלוג שלי, בו תמצאו מבחר כתבות בנושאי זוגיות ומיניות.
 

פוסטים ומאמרים שכתבתי בנושאי מיניות וזוגיות: